Sepet
Üye Ol | Giriş Yap

Hakkımızda

Firmamız 2007 yılından bu yana hızlı tüketilen mallar piyasasında, özellikle 'Çakmak' sektöründe faaliyet göstermektedir. Genellikle seri üretim Promosyon Ürünleri için imalat yapan Zigana Çakmak, özel firmalara toptan çakmak tedariğini de sağlamaktadır.

Cricket çakmak, Clipper çakmak, Tokai çakmak , Djeep , İ-Lighter , Deltasun, Maxis, Zippo çakmak, taraftar çakmak, çakmak yakıtı, çakmak gazı, çakmak taşı,  satışını yapan Zigana Çakmak uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesiyle sektörün öncü kuruluşlarındandır. Firmamız bu ürünlerin yanı sıra;

Zigana Çakmak, Promosyon ve Spot için üretilen ürünlerini resmi web sitesi üzerinden toptan olarak satışa sunmaktadır. Birçok özel firmaya toptan çakmak üretimi yapan Zigana Çakmak, aynı zamanda onlarca farklı promosyon ürünü de üretmektedir. Zigana Çakmak Taraftar ürünlerini de lisanslı olarak çakmakları toptan satışa sunmaktadır. Firmalar ya da bireysel kişiler için çakmak toptan üretimimizin yanı sıra düşük miktarda özel üretim siparişleri de almaktayız. Özel ürünlerinize de baskı yaptırmak için İletişim bölümümüzdeki bilgileri kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri